Szkolenie wakebordowe — Stawiamy na najwyższą jakość szkoleń. Dlatego podczas wszystkich obozów WakeCamp’u, czeka na naszych podopiecznych — najlepszy team instruktorski. Podczas kursu przewidzieliśmy 7 godzin szkolenia. Zaczniemy od teorii i skończymy na samodzielnym pływaniu, oczywiście cały czas pod czujnym okiem instruktorów. Nasz autorski program szkoleniowy, przystosowany jest do każdego etapu nauki.

Testy sprzętu — Współpracujemy z wieloma firmami produkującymi sprzęt wakeboardowy. Na każdym wyjeździe prezentujemy najnowsze dechy, a każdy może je przetestować. Kto wie, może dzięki, którejś poczujecie się jak prawdziwi zawodowcy.

Gry i zabawy – Dobra zabawa na WakeCampie to podstawa. Nasi animatorzy sprostają każdemu zdaniu i zachęcą wszystkich do wspólnej zabawy. Mamy też świetlicę, dlatego deszcz nam niestraszny. Liczymy, że podczas wspólnych rozrywek ukażą się jakieś talenty.

Turniej piłki nożnej i siatkówki – Nie tylko z męską częścią obozowiczów, rozegramy niejeden mecz. Częstą atrakcją są rozgrywki, obozowicze kontra kadra instruktorska. Kto tym razem wygra mecz? Przygotowaliśmy też specjalne boisko do siatkówki plażowej.

Testy desek FISH – Nie raz widzieliście młodzież przemieszczająca się na małych deskach, zwanych Fish’kami. Kto jeszcze nie przejechał się na takiej desce, będzie miał do tego okazję. Od Was zależy tylko jaki kolor deski przetestujecie, a jest w czym wybierać.

Konkursy z nagrodami – Nasza kadra WakeCamp’u zadba o codzienną dawkę konkursów. Zadania będą różne, dlatego każdy na szansę na wygraną, a do tego rozdamy super nagrody.

Rowerki wodne – Zmęczeni pływaniem? Na terenie obozu mamy przystań ze sprzętem wodnym.

Deski SUP – Jeśli pływanie na wake’u to jeszcze za mało, to mamy jeszcze deski SUP. Dla chętnych zorganizujemy przeprawę przez jezioro. Deski bywają niestabilne więc kąpiel w jeziorze – gwarantowana. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo obozowiczów. Każdy bez wyjątków będzie musiał założyć kamizelkę wypornościową.

Batuty – Marzysz o najechaniu na boxa, których mamy sporo. Tylko nie wiesz się do tego zabrać? Spokojnie, bo do tego mamy batuty zwane trampolinami. Nasz instruktorzy rozłożą na czynniki pierwsze każdy trik i pokażą jak dobrze się wybić.

Ognisko – Wszyscy wiemy, że wyjazdy WakeCamp’u to idealne miejsce do spotkania, często nawet wieloletnich przyjaźni. Naszym młodym wake adeptom, przygotujemy niejedno ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

Podchody – Każdy z nas grał kiedyś w podchody. Jednak tym razem przygotowaliśmy wersję de lux bowiem zamiast wskazówek, będą zadania. Aby znaleźć drugą drużynę, ważna będzie współpraca w grupie.

Basen – Sport to zdrowie, każdy z WakeCampu to powie! Kolejnym ważnym elementem podczas pływania na wake’u jest dotarcie do drążka z deską na nogach. W naszym basenie będziemy wzmacniać ręce, aby podczas zajęć w sekundę dotrzeć do drążka i dalej cieszyć się z pływania.

Szkolenie wakebordowe – Stawiacie pierwsze kroki na desce, a może podniebne ewolucje macie już za sobą? Nasz autorki program WakeCamp’u przystosowaliśmy do każdego etapu nauki. Staniecie się wakeborderami od zera do bohatera. Wyselekcjonowana kadra instruktorów, będzie do Waszej dyspozycji przez 5 godzin dziennie. Gwarantujemy, że nie tylko przekażą Wam zajawkę do wake’a. Odpowiedzą też na wszelkie wątpliwości i dołożą wszelkich starań, żebyście zrobili szybki progres.

Testy sprzętu – Współpracujemy z wieloma firmami produkującymi sprzęt wakeboardowy. Na każdym Wake Weekendzie, zaprezentujemy najnowsze dechy, a wy możecie je przetestować za free. Kto wie, może dzięki, którejś poczujecie się jak prawdziwi zawodowcy!

Foto relacja – Uwaga nie obędzie się bez zdjęć. Nasz fotograf uwieczni każdy epicki moment z Waszych szkoleń. Gwarantujemy zdjęcia warte miliona lajków na Instagramie. Pamiętajcie o uśmiechu podczas wpadania do wody!

Ognisko – Kadra WakeCampu zadba o przygotowanie niejednego okniska. Zabawę w blasku księżyca do białego rana macie gwarantowaną! Przypomną się Wam też harcerskie czasy, a ogień tylko doda magii tym wyjątkowym wieczorom przy kubku herbaty ? (tu musi być buźka)

Impreza – Jeśli nie wyładujecie całej energii na wodzie, zorganizujemy dla Was wieczorną imprezę! Naszym celem jest dostarczenie paczki najlepszych emocji i atrakcji. Ekipa WakeCapu zadba o odpowiednią muzykę dla sportów ekstremalnych i Wasz dobry humor.

Basen/sauna – Zmęczeni po całym dniu wrażeń, możecie skorzystać z kolejnych wodnych atrakcji. Basen, jacuzzi, a może sauna?

Szkolenie wakebordowe – Stawiacie pierwsze kroki na desce, a może podniebne ewolucje macie już za sobą? Nasz autorki program WakeCamp’u przystosowaliśmy do każdego etapu nauki. Staniecie się wakeborderami od zera do bohatera. Wyselekcjonowana kadra instruktorów, będzie do Waszej dyspozycji przez 7 godzin dziennie. Gwarantujemy, że nie tylko przekażą Wam zajawkę do wake’a. Odpowiedzą też na wszelkie wątpliwości i dołożą wszelkich starań, żebyście zrobili szybki progres.

Testy sprzętu – Współpracujemy z wieloma firmami produkującymi sprzęt wakeboardowy. Na każdym Wake Weekendzie, zaprezentujemy najnowsze dechy, a wy możecie je przetestować za free. Kto wie, może dzięki, którejś poczujecie się jak prawdziwi zawodowcy!

Video analiza – Podczas zajęć zbierzemy obfity materiał filmowy. Gdy emocje opadną, spotkamy się na wspólne omówienie Waszych postępów. Jest to dobra okazja do zobaczenia jak pływanie i poprawienie techniki – tu nic się nie ukryje.

Foto relacja – Uwaga nie obędzie się bez zdjęć. Nasz fotograf uwieczni każdy epicki moment z Waszych szkoleń. Gwarantujemy zdjęcia warte miliona lajków na Instagramie. Pamiętajcie o uśmiechu podczas wpadania do wody!

Zajęcia rekreacyjne – Gry i zabawy to specjalność animatorów WakeCamp’u. Przygotowaliśmy dla Was nie tylko rozgrywki w gry zespołowe na świeżym powietrzu. W zanadrzu mamy też sporą dawkę planszówek, każdy znajdzie coś dla siebie. Zostaniesz mistrzem w 5 sekund czy w Tabu?

Mobility – Sport to zdrowie, a my pomożemy zwalczyć Wasze zakwasy. Rozbijemy je podczas zajęć, na których będziemy się rozciągać do granic możliwości. To zadanie ułatwią nam specjalne rolki i gumy.

Ognisko – Kadra WakeCamp’u zadba o przygotowanie niejednego okniska. Zabawę w blasku księżyca do białego rana macie gwarantowaną! Przypomną się Wam też harcerskie czasy, a ogień tylko doda magii tym wyjątkowym wieczorom przy kubku herbaty ?

Impreza – Jeśli nie wyładujecie całej energii na wodzie, zorganizujemy dla Was wieczorną imprezę! Naszym celem jest dostarczenie paczki najlepszych emocji i atrakcji. Kto w tym roku okaże się mistrzem parkietu? Ekipa WakeCamp’u zadba o odpowiednią muzykę dla sportów ekstremalnych i Wasz dobry humor.

Basen/sauna – Zmęczeni po całym dniu wrażeń, możecie skorzystać z kolejnych wodnych atrakcji. Basen, jacuzzi, a może sauna?

Szkolenie wakebordowe – Stawiacie pierwsze kroki na desce, a może jeszcze nie miałyście okazji popływać na wake’u? Nic straconego! Nasz autorki program szkoleniowy przygotowaliśmy na podstawie licznych konsultacji z damską reprezentacją WakeCamp’u. Zrobimy z Was stylowe wakeborderki. Nasza wyselekcjonowana kadra instruktorów, będzie do Waszej dyspozycji przez 7 godzin dziennie. Gwarantujemy, że nie tylko przekażą Wam zajawkę do wake’a. Odpowiedzą też na wszelkie wątpliwości i dołożą wszelkich starań, abyście uzyskały szybki progres.

Testy sprzętu – Wiemy, że dla Pani nie liczy się tylko sprzęt, ważne są również kolory. Dlatego współpracujemy z wieloma firmami produkującymi sprzęt wakeboardowy. Na każdym campie pokarzemy Wasz najnowsze dechy z cudowną grafiką, a wy będziecie mogły przetestować je za free. Odpowiednia dech, do tego kolory i sukces na wodzie murowany!

video analiza – Podczas zajęć zbierzemy obfity materiał filmowy. Gdy emocje opadną, spotkamy się na wspólne omówienie Waszych postępów. Jest to dobra okazja do zobaczenia, jak pływacie i poprawienia Waszej techniki – tu nic się nie ukryje. Każdy z nas się kiedyś uczuł i wiemy, że niektóre filmy będą zabawne.

foto relacja – Uwaga nie obędzie się bez zdjęć. Nasz fotograf uwieczni każdy epicki moment z Waszych szkoleń. Gwarantujemy zdjęcia warte miliona lajków na Instagramie – wodoodporny makijaż jest mile widziany. Pamiętajcie o uśmiechu podczas wpadania do wody!

zajęcia rekreacyjne – Gry i zabawy to specjalność animatorów WakeCampu. Przygotowaliśmy dla Was nie tylko rozgrywki w gry zespołowe na świeżym powietrzu. W zanadrzu mamy też sporą dawkę planszówek, każda z Was znajdzie coś dla siebie. Zostaniesz mistrzem w 5 sekund czy w Tabu?

mobility – Sport to zdrowie, a my pomożemy zwalczyć Wasze zakwasy. Rozbijemy je podczas zajęć, na których będziemy się rozciągać do granic możliwości. To zadanie ułatwią nam specjalne rolki i gumy.

ognisko – Kadra WakeCamp’u zadba o przygotowanie niejednego okniska. Zabawę w blasku księżyca do białego rana macie gwarantowaną! Przypomną się Wam też szkolne czasy, a ogień tylko doda magii tym wyjątkowym wieczorom przy kubku herbaty ? 

impreza – Jeśli nie wyładujecie całej energii na wodzie, zorganizujemy dla Was wieczorną imprezę! Nie byle jaką bo w damskim gronie. Naszym celem jest dostarczenie Wam paczki najlepszych emocji i atrakcji. Ekipa WakeCapu zadba o odpowiednią muzykę dla sportów ekstremalnych i Wasz dobry humor.

basen/sauna – Relaks bo całym dniu zmagań do wyciągu, jest wręcz wskazany. W tym celu zapraszamy do skorzystania z basenu lub sauny.

Szkolenie wakebordowe – Stawiacie pierwsze kroki na desce, a może podniebne ewolucje macie już za sobą? Nasz autorki program WakeCamp’u przystosowaliśmy do każdego etapu nauki. Staniecie się wakeborderami od zera do bohatera. Wyselekcjonowana kadra instruktorów, będzie do Waszej dyspozycji przez 5 godzin dziennie. Gwarantujemy, że nie tylko przekażą Wam zajawkę do wake’a. Odpowiedzą też na wszelkie wątpliwości i dołożą wszelkich starań, żebyście zrobili szybki progres.

Testy sprzętu – Współpracujemy z wieloma firmami produkującymi sprzęt wakeboardowy. Na każdym Wake Weekendzie, zaprezentujemy najnowsze dechy, a wy możecie je przetestować za free. Kto wie, może dzięki, którejś poczujecie się jak prawdziwi zawodowcy!

 

Video analiza – Podczas zajęć zbierzemy obfity materiał filmowy. Gdy emocje opadną, spotkamy się na wspólne omówienie Waszych postępów. Jest to dobra okazja do zobaczenia jak pływanie i poprawienie techniki – tu nic się nie ukryje.

Foto relacja – Uwaga nie obędzie się bez zdjęć. Nasz fotograf uwieczni każdy epicki moment z Waszych szkoleń. Gwarantujemy zdjęcia warte miliona lajków na Instagramie. Pamiętajcie o uśmiechu podczas wpadania do wody!

konkursy z nagrodami – Kto był na naszym campie, ten wie, że nie będzie dnia bez konkursów. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i salwy śmiechu.

zawody – Emocje sięgną zenitu, a Wy poczujecie się jak prawdziwi zawodnicy. Wszystko za sprawą zawodów, które przygotuje ekipa WakeCampu. Pamiętajcie o dobrej stylówce i przyjacielskiej rywalizacji. Skoki i spektakularne upadki będą dodatkowo punktowane.

Autokarowe premiery filmów – Koniec z nudą podczas jazdy autokarem! Zaprosimy Was na pokaz najnowszych filmów, a dzięki wygodnym fotelom poczujecie się jak w kinie. Nie spodziewajcie się jednak romantycznych uniesień, bo wyświetlimy produkcje z ekstremalnym pazurem! Jeszcze przed przyjazdem podkręcimy Wasza zajawkę na wake’a.

Poker Night – Emocje sięgają zenitu, gdy toczy się gra o chwałę i podziw na wyjeździe. Nad odpowiednim przebiegiem turnieju czuwa specjalna komisja gier i zakładów. Pomimo zaciekłej rywalizacji wszystko odbywa się w pozytywnej atmosferze wspólnej zabawy.

Zajęcia rekreacyjne – Gry i zabawy to specjalność animatorów WakeCampu. Przygotowaliśmy dla Was nie tylko rozgrywki w gry zespołowe na świeżym powietrzu. W zanadrzu mamy też sporą dawkę planszówek, każdy znajdzie coś dla siebie. Zostaniesz mistrzem w 5 sekund czy w Tabu?

Mobility – Sport to zdrowie, a my pomożemy zwalczyć Wasze zakwasy. Rozbijemy je podczas zajęć, na których będziemy się rozciągać do granic możliwości. To zadanie ułatwią nam specjalne rolki i gumy.

Ognisko – Kadra WakeCamp’u zadba o przygotowanie niejednego okniska. Zabawę w blasku księżyca do białego rana macie gwarantowaną! Przypomną się Wam też harcerskie czasy, a ogień tylko doda magii tym wyjątkowym wieczorom przy kubku herbaty ? (tu musi być buźka)

Impreza – Jeśli nie wyładujecie całej energii na wodzie, zorganizujemy dla Was wieczorną imprezę! Naszym celem jest dostarczenie paczki najlepszych emocji i atrakcji. Kto w tym roku okaże się absolutnym królem parkietu? Ekipa WakeCapu zadba o odpowiednią muzykę dla sportów ekstremalnych i Wasz dobry humor.

Basen/sauna – Zmęczeni po całym dniu wrażeń, możecie skorzystać z kolejnych wodnych atrakcji. Basen, jacuzzi, a może sauna?