DLACZEGO MY?

Firma STEEZE powstała z pasji do sportów wodnych i zimowych. Początkowo sami byliśmy uczestnikami wyjazdów zorganizowanych, ale zawsze czegoś brakowało. W 2010 roku postanowiliśmy samodzielnie stworzyć pierwszy zimowy Camp dla znajomych, który zmotywował nas do dalszego działania. Tak powstał efekt kuli śnieżnej i od tego czasu wiele się zmieniło. Zebraliśmy sporo doświadczenia w organizacji wyjazdów i czasu wolnego dla naszych uczestników – liczy się każdy szczegół.

W 2014 roku przygotowaliśmy pierwszy WakeCamp, który pokazał, że coraz więcej ludzi dzieli naszą pasję do wakeboardu. Tak powstał projekt WakeCamp, a zarazem wprowadziliśmy letnie wyjazdy do naszej oferty.

Proponujemy Wam epicką/niezapomnianą zabawę w najlepszych wakeparkach w Polsce, Europie i na Świecie! Zapewniamy kompleksową obsługę podczas campów, nie boimy się żadnych wyzwań, bo Wasz komfort i zadowolenie jest najważniejsze. Dodatkowo nasze wyjazdy nie są imprezami masowymi. Zależy nam na fajnym klimacie, indywidualnym podejściu oraz pozytywnym nastroju i świetnej integracji. 

GWARANCJA JAKOŚCI

Wybierając miejsca zakwaterowania zawsze kładziemy nacisk na to by miały jak najlepszy standard w dobrej cenie. Staramy się, żeby nasi Klienci czuli się na wyjeździe swobodnie i komfortowo. Zawsze znamy ośrodki, do których jeździmy.

NAJLEPSZE CENY

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma hotelami i pensjonatami udaje nam sie negocjować kontrakty, które finalnie dają najlepszą cenę dla naszych Klientów. Ponadto przygotowaliśmy dla Was wiele zniżek i promocji, z których możecie korzystać, żeby pojechać z nami na wyjazd w jeszcze lepszej cenie.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo na wyjeździe jest dla nas priorytetem! Na każdym campie zapewniamy ubezpieczenie, które zapewni Wam profesjonalną opiekę lekarską i pokryje koszty leczenia. Nasi rezydenci w razie potrzeby zawsze pomogą Wam w kontakcie z lekarzem.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nasz TEAM tworzą młodzi ludzie z pasją do desek, którą staramy się Was zarażać na każdym wyjeździe. Zawsze pilnujemy wszystkich szczegółów i dopinamy je na ostatni guzik, żebyście bawili się najlepiej i nie musieli o nic się martwić! W razie jakichkolwiek problemów nasi polscy rezydenci są do waszej dyspozycji przez całą dobę.