TEAM

Klimat tworzą ludzie i pasja, którą chcą się dzielić. Poznaj instruktorów Wakecamp’u!

Każdy z nas prócz zajawki do sportów wodnych, uwielbia to, co robi – a to w nauce jest najważniejsze. Zadbamy żebyście pod naszym czujnym okiem rozwinęli wszelkie umiejętności, wystarczające do samodzielnego pływania i nie tylko. Stawiamy na bezpieczeństwo i dobrą zabawę, bo o to w tym wszystkim chodzi. Podczas zajęć uzyskacie od nas wszelkie wskazówki, aby z czasem słowa takie jak: kicker czy box, kojarzyły się Wam tylko  z nowym trikiem.

MARCEL TERLIKOWSKI

ORGANIZATOR-INSTRUKTOR

Człowiek, którego wszędzie pełno i uwaga – zaraża uśmiechem! Główny pomysłodawca całego projektu Wakecamp. Na swoim koncie już od wielu ma niezliczoną ilość zorganizowanych wyjazdów snowboardow-narciarskich i wakeboardowych. Właściciel firmy STEEZE TRAVEL oraz jeden z założycieli WAKEPARK WROCŁAW. Zawsze i chętnie odpowie na Wasze pytania.

SEBASTIAN MALIK

Niezwykle pozytywna postać, która sprawi, że każda dzień na wakeparku będzie owocował w sporą dawkę dobrego humoru i progresu. Świetny metodyk, ostoja spokoju. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W wolnych chwilach uwielbia majsterkować przy swoim „kamperku”. Pasjonat podróży i dobrej zabawy.

ŁUKASZ PIEKARSKI

Zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Sprawi, że progres na wakeboardzie pojawia się od pierwszych minut na desce. Grube triczki sypie na zawołanie. Jego przygoda z wakeboardem rozpoczęła się na WAKEPARK RUEDA. Oprócz jazdy na wake’u i snowboardzie w wolnych chwilach lubi jeździć na skejcie i szydełkować.

MATEUSZ WAWRZYNIAK

Jeden z najlepszych wakeboarder’ów w Polsce. Zimę spędza za granicą, aby trenować do nadchodzącego sezonu i konkurować ze światową czołówką. Poza wodą interesuje się muzyką i dzieli się nią grając w klubach. Jeszcze nie raz jeszcze o nim usłyszycie.

FILIP MARONA

Ze sportem związany od kołyski. Już w podstawówce trenował narciarstwo i brał udział w krajowych zawodach. Jednak od zawsze wiedział, że siedzi w nim dusza freestylowca. Z czasem porzucił wyścigi narciarskie i zaczął się odnajdować w sportach ekstremalnych. Jako pierwszy był kite jednak kiedy pierwszy raz wszedłem na wyciąg i założyłem wakeboard, wszystko inne zostało odstawione na drugi plan. Od 2011 roku zajawka cały czas rośnie i bez przerwy rozwija się odwiedzając wake miejscówki w Polsce i na całym świecie.

KUBA KONEFAŁ

Najmłodszy w naszej ekipie, ale niesamowicie doświadczony rider. Od najmłodszych lat pływa na wakeboardzie,  wychowanek klubu ze Szczecinka. Wielokrotny finalista mistrzostw Polski, reprezentant kadry narodowej w wakeboardzie.

DAWID BALAS

Doświadczenie i spokój to dwa słowa charakteryzujące jego zajęcia. Jeden z bardziej doświadczonych zawodników na Polskiej scenie wakeboardowej. Swoją przygodę rozpoczął na jednym z pierwszych wakeparków w Polsce.